امروز شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۲ می باشد.خلاصه داستان سریال روح النا

خلاصه داستان سریال روح النا

خلاصه داستان سریال روح النا

خلاصه داستان سریال روح النا

النا لافه زیبا به همراه پدرش و نامادری اش در یک هتل زیبا زندگی می کنند. او هیچ وقت عشق را در زندگی اش تجربه نکرده است تا وقتی که ادواردو را بی هوش وسط جنگل پیدا می کند او را به خانه اش می برد و از او پرستاری می کند و در این بین دل به ادواردو می سپارد. ادواردو هم به او همین حس عاشقانه را دارد پس انها در ساحل با مراسم ساده ای با هم ازدواج می کند و به ویلای ادواردو میروند و در انجا با خانواده بزرگ ادواردو روبرو می شوند.

وقتی النا پا در خانه شوهرش می گذارند با عکس همسر قبلی ادواردو مواجه می شود که در روز  عروسی او خودش را از بالای ساختمان به پایین انداخته است و خودکشی کرده و نام زن قبلی ادواردو هم النا بوده است.

النا هر شب از بالای عمارت صدای گریه و جیغ و ناله می شنود و این النا را می ترساند. از طرفی او می فهمد که شوهر و برادر شوهر ناتنی اش مونته کریستو دارای  ژن نادری هستند که اتفاقات عجیبی برای انها می افتد. النا همسر قبلی ادواردو یک خواهر دوقلو دارد که بعد از مرگ النا دیوانه می شود. نام این دختر دانیلا است . بعد از این مشکلات النا شروع می شود او مجبور مقابل خواهر دیوانه النا و روح النا و جادوگری که همیشه نزدیک این خانواده است و همین طور برادر ناتنی ادواردو جنگی را شروع کند.

بعد از مدتی متوجه می شویم که النا نمرده است و کسی که از بالای ساختمان به پایین پریده خواهر النا دانیلا بوده است. پس النا که دیوانه بود خانه را به اتش می کشد و در این میان مادر خوانده النا لافه می میرد. و از انجا که می دانید مسیحی ها تنها می توانند یک همسر داشته باشند حالا همسر اول ادواردو همسر قانونی او می باشد.

النا با کلک ادواردو رو قانع می کند که می خواهد از او طلاق بگیرد و در نوشیدنی او دارو می ریزد و در کنار ادواردو می خوابد تا النا لافه او را ببیند. النا لافه وقتی ان دو را با هم می بیند عصبانی می شود و برای تلافی با مونته کریستو برادر نا تنی ادواردو ازدواج می کند. اما موضوعی که جریان را پیچیده می کند این است که النا لافه از ادواردو باردار است اما به دروغ به همه می گوید که این بچه مونته کریستو است.

النای دیوانه بچه النا لافه را بعد از تولد می دزد و به دروغ می گوید که بچه بعد از تولد مرده است النا لافه دچار جنون می شود و ویلا را با عروسکی که فکر می کند بچه اش است ترک می کند و نا پدید می شود. ادواردو او را پیدا می کند ولی نمی داند که بچه ای که دست النای دیوانه است واقعا بچه النا لافه است. در نهایت مونته کریستو النا لافه را می دزد  و او را به دست مافیا می دهد اما ادواردو او را پیدا می کند اما ان النای دیوانه دوباره بچه را میدزد و می خواهد ویلا ر ا منفجر کند و فکر می کند که ادواردو مرده است.

در نهایت النا لافه می خواهد انتقام خود را از مونت کریستو و ان دسته مافیا بگیرد و همه انها را به پلیس معرفی می کند. ادواردو که از ان انفجار جان سالم بدر برده حافظه اش را از دست داده و بی هدف در خیابان ها می چرخد از طرفی ان النای دیوانه می خواهد بچه النا لافه را بکشد. از طرفی مونته کریستو در زندان با چند زندانی دعوا می کند و کشته می شود.

در نهایت النا لافه ادواردو و بچه اش را پیدا می کند از طرفی النای دیوانه می میرد و النا لافه و ادواردو و بچه اشان به خوبی با هم زندگی می کنند…..

این سریال ۱۱۷ قسمت ۴۲ قسمتی می باشد که در امریکا فیلم برداری شده و محصول تلموندرو است که بزرگترین کمپی است که سریال های اسپانیایی می سازد اما همه بازیگران این سریال مکزیکی هستند و در کل می توان گفت کار مشترک مکزیک و امریکا است.

Share in top social networks!


لطفا نظر خود را در مورد این مطلب برای ما ارسال فرمایید.


تاریخ: ۱ آبان ۱۳۹۱ | بازدید:9,555
مارال گفته :
تاریخ : آذر ۸م, ۱۳۹۱

النای دیوانه خیلی ظالمه ازش متنفررررررررررررررررررررررررررررم تواین فیلم همش اتیش و انفجارو دزدی بکش بکش بود معلوم نبود اخرش چی شد! برای من که زیاد جالب نبود. تازه زندان و دیونه خونه هم خیلی میرفتن!

سحر موسی گفته :
تاریخ : آذر ۲۷م, ۱۳۹۱

خیلی بد بود.

arash گفته :
تاریخ : دی ۳م, ۱۳۹۱

فیلم جالبیه ولی خیلی زود تمام شدو منم نتونستم قسمت های آخرشو ببینم متاسفانه

ati گفته :
تاریخ : شهریور ۱۶م, ۱۳۹۲

سلام پس سرگذشت دالس و بازیگرهای دیگه چی میشه؟

نیایش گفته :
تاریخ : شهریور ۲۰م, ۱۳۹۲

سلام کی میدونه سرگذشت اندریا چی میشه به والتر میرسه یانه ؟ هرکی میدونه لطفا پاسخ بده باتشکر

نیایش گفته :
تاریخ : شهریور ۲۰م, ۱۳۹۲

راستی ملدی ومامانش جسوسا چی میشند؟

RadSmS گفته :
تاریخ : شهریور ۲۱م, ۱۳۹۲

نمیدونم

مبینا گفته :
تاریخ : اسفند ۱م, ۱۳۹۲

توی خلاصه اسمی از بنیامین نبردین !!!! چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ من عاشقشم

رضا گفته :
تاریخ : اسفند ۱م, ۱۳۹۲

سلام من به تازگی این وب سایت رو خریداری کردم و اگر هم کم کاری شده از وبمستر قبلی بوده

ارسال نظر به "خلاصه داستان سریال روح النا"

(نمايش داده نمي شود)

*

پر کردن مواردي که * دارد، الزاميست.
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ساعت LED دیزل - Diesel خرید   ساعت Quartz طرح پرادا خرید  
عضویت در خبرنامه راد اس ام اس